Plenerowy ślub Małgosi i Piotrka - Szklarnia Grodzisk

Małgosia i Piotrek zajmują w moim serduszku szczególne miejsce ! Ich filozofia ślubu i wesela pokrywa się z moją w milionie procent! Styl boho to klimat, w którym czuję się najlepiej, jak w domu !
Miejsce, które wybrali nie mogło być bardziej dopasowane do nich. Szklarnia Grodzisk to zdecydowanie strzał w 10! Całokształt zrobił na mnie jak i na gościach ogromne wrażenie, dekoracje przepiękne dopełniły i wydobyły urok tego miejsca. Jednak w tym dniu najważniejsi byli ONI i to właśnie Małgosia i Piotrek i ich niepowtarzalne przysięgi tak zapadły mi w pamięć. Nigdy czegoś tak pięknego nie słyszałam, nie widziałam i nie przeżyłam ! Na tym ślubie płakali dosłownie wszyscy, włącznie ze mną! W pewnym momentach ciężko było mi pracować, na całym ciele miałam ciary ! Aż boję się pomyśleć jak ONI i ich goście musieli to przeżywać, było to zdecydowanie coś niesamowitego.
Na przyjęciu byli tylko ludzie bliscy ich sercu to było widać! Wszyscy rozmawiali ze sobą jakby dobrze znali się od lat (i być może tak było)! Zabawa była rewelacyjna. Jest to jeden z tych reportaży, który zostanie ze mną na długie lata.

Miejsce: Szklarnia Grodzisk
Dekoracje: Kwiecimy Studio
Muzyka: Dj Mess
Suknia: Suknie Boho Marta Trojanowska